Глюкометр Fine test Auto-coding Premium

Глюкометр Fine test Auto-coding Premium ##от компании## Компания "Алмедика" - ##фото## 1
350 ₴
Нет в наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Транспортная компания
Курьерская служба
Показать все 5 способов доставки

Оплата

Наложенный платеж
Оплата по реквизитам на расчетный счет

Описание

Опис товару:

■ безстрокова гарантія на весь термін експлуатації;
■ унікальна точність;
■ перевірена надійність;
■ висока швидкість проведення аналізу;
■ суперкомпактний – завжди під рукою;
■ автокодування.


Глюкометр Fine test Auto-coding Premium визначає рівень глюкози капілярної крові в домашніх умовах, в будь-який зручний для Вас час. Цей новий прилад виробництва компанії OSANG Heathcare Co, Ltd,(Південна Корея) прекрасно поєднує в собі якості, які необхідні для пристрою, від якого залежить здоров'я людини – це дивовижна надійність самого апарату і його приголомшлива точність. Саме ці якості дозволили глюкометру Finetest Premium успішно пройти перевірку на самому відповідальному рівні, що підтверджено даними цілого ряду клінічних випробувань, а також міжнародними сертифікатами якості ISO і FDA. Компанія-виробник OSANG Heathcare Co, Ltd впевнена в своєму глюкометрі і гарантує його безстрокове обслуговування на весь термін експлуатації. Калібрування приладу, відповідно до рекомендацій ВООЗ, здійснюється по плазмовому еквіваленту, результати виробляються в одиницях виміру – ммоль / л.

Для проведення аналізу глюкометром Finetest Premium необхідний мінімальний обсяг крові - всього 1,5мкл! У комплекті поставки входить ланцетний пристрій з багаторівневим регулюванням глибини проколу шкіри, що дозволяє таку неприємну процедуру забору крові зробити майже безболісною. Можливе проведення дослідження в діапазоні від 0,6 до 33,3ммоль / л.

Унікальна швидкість проведення аналізу - глюкометру Finetest Auto-coding Premium буде потрібно всього 9 сек. для проведення аналізу!

Прилад дуже компактний - його розміри всього лише 56х88х21мм., а вага 47 г, включаючи батарейки. Це означає, що Finetest Premium не займе багато місця не тільки у валізі або кейсі, але і в будь-якій сумочці і вже точно не зробить їх важче, що дозволяє завжди носити глюкометр з собою. Крім того, надійність самого приладу і зручний чохол для зберігання дозволять Вам бути впевненим в тому, що будь-яке транспортування не вплине на точність результату!

Автокодування - одна з нових функцій, яка підвищує простір експлуатації. Глюкометр Finetest Premium не потребує спеціального кодування. Це відбувається автоматично, коли в прилад встановлюють тест-смужку. Крім того, в приладі є 5 таймерів нагадування, що дозволить Вам провести вимірювання рівня глюкози крові та / або прийняти цукрознижувальні препарати вчасно! Даний глюкометр володіє унікальною пам'яттю і може зафіксувати 365 результатів проведених аналізів, а також реєструє їх дату і час проведення. Також Файнтест Преміум може автоматично підрахувати і середній результат проведених досліджень за трьома налаштованим значенням від 1 до 99 днів.

Тест-смужку по закінченню проведення дослідження вилучають із приладу простим натисканням кнопки. Чітке зображення на великому екрані дисплея глюкометра дозволяє легко зчитувати отримані дані людям з поганим зором.

Стандартна комплектація:

■ глюкометр Fine test Auto – Coding Premium – 1 шт .;
■ пристрій для проколу пальця – 1 шт .;
■ ланцети – 25шт. ;
■ тест-смужки – 25шт .;
■ інструкція по експлуатації українською мовою – 1 шт .;
■ блокнот для запису результатів вимірювань – 1 шт .;
■ чохол для зберігання – 1 шт .;
■ дві батарейки 3V U-CR2032.

Глюкометр Fine test Auto-coding Premium – надійний, точний і завжди поруч з Вами!

Характеристики

Производитель
Infopia
Страна производства
Южная Корея
Тест-полоски
есть
Место прокола
палец
Единицы измерения
Ммоль/л
Измерение холестерина и гемоглобина
нет
Ланцетное устройство
да
Подсветка дисплея
нет
Тип элементов питания
CR2032
Функция автоотключения
да
Страна-производитель
Корея