+380 (57) 78... показать
Тест-смужки Element на загальний холестерин 10 шт. ##от компании## Компания "Алмедика" - ##фото## 1

Тест-смужки Element на загальний холестерин 10 шт.

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
550
от 3 шт. 545 ₴/шт.
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Транспортная компания
Курьерская служба
Показать все 5 способов доставки

Оплата

Наложенный платеж
Оплата по реквизитам на расчетный счет
Контактная информация
Телефоны
+380 (57) 78... показать
Адрес
61052, Украина, Харьковская обл., Харьков, улица Славянская, 3 на карте
Филиалы
Киев
Киев
ул. Александра Мишуги, 9а
+380 (44) 59... показать

Описание

Опис товару

За допомогою аналізатора Елемент Мульти (Element Multi) можливо проводити не тільки контроль всіх найважливіших показників ліпідограми одночасно, з використанням однієї тест-смужки, але і при необхідності, провести дослідження одного з них. Така потреба, наприклад, може виникнути в тому випадку, якщо тільки один з пунктів ліпідограми не відповідає нормі, тому важливий моніторинг саме цього показника, а значить, можна не витрачати кошти на ліпідну панель в цілому.

Компанія OSANG Heathcare Co, Ltd пропонує тест-смужки для визначення загального холестерину в цільнії капілярнії крові.

Холестерин - природний жирний спирт, який міститься практично у всіх живих організмах у складі клітинних мембран. Приблизно 75-80% його синтезується самим організмом людини - в основному печінкою, а також кишечником, надниркові залози, нирки, статевими залозами. Решта 20-25% надходять до нас з їжею. При порушенні обміну жирів в організмі людини, холестерину в крові стає занадто багато і його надлишки відкладаються на стінках артерій у вигляді бляшок холестеринів. Розмір їх поступово збільшується, це призводить до звуження просвіту пошкодженої судини. Коли просвіт артерії закривається приблизно на три чверті, порушення кровопостачання того чи іншого органу ставати клінічно помітним, що призводить до значних порушень функції різних органів і систем. Найчастіше від атеросклеротичних уражень страждають ті органи, які найбільш потребують надходження кисню, так як їх діяльність набагато активніше - це головний мозок, міокард, нирки, нижні кінцівки.

За допомогою тест-смужок Елемент Мульти (Element Multi) можна визначити рівень загального холестерину в широкому діапазоні - від 2,59 ммоль / л до 10,36 ммоль / л, що повністю задовольняє як запити по самоконтролю, так і потреби медичних лабораторій.

Використовувати тест-смужки Елемент Мульти (Element Multi) необхідно протягом терміну придатності, зазначеного на упаковці, або в період трьох місяців з моменту відкриття флакона з тест-смужками.

Характеристики

Страна производства
Южная Корея
Страна-производитель
Южная Корея
Состояние
новый
Тест-полоски
есть