Тест-полоски для измерения липидного профиля Елемент Мульти 5 шт.

Тест-полоски для измерения липидного профиля Елемент Мульти 5 шт.

Тест-полоски для измерения липидного профиля Елемент Мульти 5 шт. ##от компании## Компания "Алмедика" - ##фото## 1
690 ₴
от 10 шт. 675 ₴/шт.
мин. заказ: 3 шт.
В наличии | Только оптом

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Транспортная компания
Курьерская служба
Показать все 5 способов доставки

Оплата

Наложенный платеж
Оплата по реквизитам на расчетный счет

Описание


Аналізатор Елемент Мульти і тест-смужки на ліпідний профіль допоможуть Вам контролювати показники ліпідограми (загальний холестерин, тригліцериди, ліпопротеїни високої щільності і ліпопротеїни низької щільності) самостійно в домашніх умовах, без необхідності відвідування медичного закладу.

За допомогою тест-смужок аналізатора Елемент Мульти (Element Multi) можна проводити вимірювання за такими діапазонами показників:

■ Загальний холестерин від 2,5 до 10,36 ммоль /.
■ Холестерин високої щільності (HDL) від 0,6 до 2,08 ммоль / л.
■ Тригліцериди від 0,80 до 6,86 ммоль / л
■ Холестерин низької щільності (LDL) - за формулою Фрідвальд: ЛП низької щільності = загальний холестерин - ЛПВЩ - тригліцериди / (Розраховується автоматично).

Тест-смужки на ліпідний профіль використовують тільки з аналізатором Елемент Мульти (Element Multi).

Визначення ліпідного профілю для самоконтролю кожен день стає все актуальніше. З тих пір, як був доведений взаємозв'язок між рівнем холестерину і тригліцеридів і розвитком ішемічної хвороби серця, пройшло вже чимало часу, але дослідження в цій області продовжуються. Дані по зростанню захворюваності атеросклерозом постійно ростуть. Причому, незважаючи на всі профілактичні заходи, державні програми, інформування людей з даної проблеми на всіх рівнях, кількість постраждалих від атеросклерозу тільки збільшується.

Холестерин - природний жирний спирт, який міститься практично у всіх живих організмах у складі клітинних мембран. При порушенні обміну жирів в організмі людини, холестерину в крові стає занадто багато і його надлишки відкладаються на стінках артерій у вигляді бляшок. Розмір їх поступово збільшується, до того ж і пошкоджена судина декілька звужується в діаметрі. Коли просвіт артерії закривається приблизно на три чверті, порушення кровопостачання того чи іншого органу стає клінічно помітним, тому що порушується його функціонування. Найчастіше від атеросклеротичних уражень страждають ті органи, які найбільш потребують надходження кисню, так як їх діяльність набагато активніше - це головний мозок, міокард, нирки, нижні кінцівки.

Тригліцериди - це жири, точніше їх транспортна форма. Вони подорожують в кровоносній системі по судинах разом з холестерином. Високий рівень тригліцеридів збігається з підвищенням в крові кількості холестерину і зниження кількості ліпопротеїдів високої щільності. У той же час, при лікуванні атеросклерозу тригліцериди реагують першими, що дозволяє вважати зниження їх рівня показником якості контролю проведеної терапії.

Ліпопротеїди низької щільності - ЛПНЩ - займаються доставкою холестерину в зацікавлені органи, але при цьому він може відкладатися на стінках судин. Саме тому вони отримали назву «поганий» холестерин.

Ліпопротеїди високої щільності - ЛПВЩ - доставляють надлишки холестерину в печінку, після чого він через кишечник залишає організм. Чим більше кількість цих речовин в організмі людини, тим менше ризик розвитку у нього атеросклеротичного ураження судин. Відповідно, друга назва HDL-холестерину - «хороший» холестерин.

Сьогодні можна з упевненістю сказати, що впоратися з проявами та ускладненнями атеросклерозу дозволить лише розуміння кожної людини необхідності самоконтролю за показниками ліпідного профілю і рівня цукру крові і, відповідно, вживати заходів щодо нормалізації цих показників. Причому важливо не тільки знати кількість загального холестерину, але і його фракцій - ліпопротеїдів високої і низької щільності. Адже саме холестерин низької щільності є основною причиною розвитку атеросклеротичного ураження кровоносних судин, в той час як одним із завдань холестерину високої щільності є захист нашого організму від даного захворювання.

Точність тест-смужок на ліпідний спектр Елемент Мульти (Element Multi) відповідна з результатами, отриманими за допомогою референтного лабораторного аналізатора TOSHIBA TBA-200FR. Слід звернути увагу, що вимір трьох показників (загального холестерину, ЛПВЩ, тригліцеридів) здійснюється ОДНІЄЇ тест-смужкою, на яку необхідно нанести три краплі крові! При цьому ліпопротеїни низької щільності (ЛПНЩ), як і в лабораторії, розраховуються за спеціальною формулою.

Слід ОБОВ'ЯЗКОВО звертати увагу на термін зберігання тест-смужок і пам'ятати про те, що після відкриття упаковки смужки зберігаються НЕ БІЛЬШЕ 3 місяців! Недотримання цих термінів можуть порушити точність проведених вимірювань.

Всі види тест-смужок до аналізатору Елемент Мульти (Element Multi) потрібно зберігати при температурі 2 - 30 ° С, уникати заморожування і попадання на них прямих сонячних променів.

Характеристики

Страна производства
Южная Корея
Состояние
новый
Страна-производитель
Южная Корея
Тест-полоски
есть