Компанія "Алмедика"

Компанія "Алмедика"

Про компанію

Офіційний інтернет – магазин Компанії «Алмедика» (Харків) вітає вас на своїх сторінках!

     Ми - відповідальні дистриб'ютори найрізноманітнішого та різнопланового медичного обладнання для медичних закладів, таких як діагностичні центри, лікарні, госпіталі, клініки, лабораторії, приватні та державні стоматологічні кабінети та ін.

     Компанія «Алмедика» - одна з небагатьох організацій сфери медтехніки, яка займається виробництвом лінійок власних спеціалізованих лабораторних меблів.

     Ми йдемо в ногу з часом і надаємо найширший асортимент медичного обладнання та меблевого оснащення, який позбавить наших клієнтів потреби відвідувати традиційні магазини медичної техніки. Адже дбаючи про економію вашого часу, ми пропонуємо придбати все, що потрібно прямо у нас в інтернет-магазині і всього одним кліком комп'ютерної миші.

Асортимент інтернет – магазину Компанії «Алмедика»

     Компанія»Алмедика» – досвідчений лідер-дистриб'ютор медичної техніки від провідних українських виробників на ринку медичного постачання України. Наша багаторічна співпраця із заводами – виробниками та їх представництвами дозволила нам надавати необхідне обладнання для клієнта безпосередньо.

     Наші медичні меблі та техніка вже давно широко відомі і мають чималу популярність серед діагностичних центрів, приватних та державних клінік, лабораторій, приватних кабінетів косметології та окремих персон, які використовують нашу продукцію в домашніх умовах.

     Серед великого спектру нашої пропозиції ви зможете підібрати меблі, обладнання та витратні матеріали для:

 • Кардіології;
 • Офтальмології;
 • Бальнеології;
 • Косметології;
 • Фізіотерапії;
 • Хірургії, анестезії та реанімації;
 • Лабораторій;
 • Дихально – кисневе обладнання;
 • Устаткування для пралень та харчоблоків;
 • Медичні прилади для дому;
 • Продукцію для реабілітації.

     Вся продукція, що реалізується нами, має докладні характеристики, ілюстрації і має велику кількість відгуків від наших клієнтів – споживачів, завдяки яким, ви затвердитеся в нашій кристально – чистої репутації.

     Більшість реалізованої нами продукції занесена до державного реєстру та супроводжується відповідною документацією, що повністю відповідає законам України, отже - до придбаного обладнання не виникне претензій у контролюючих органів.

     Наші висококваліфіковані менеджери – консультанти мають професійні навички в роботі з медичним обладнанням і технікою і нададуть максимально розгорнуті відомості про одиницю продукції, що вас цікавить, підберуть відповідне обладнання саме для вашої сфери, проведуть докладні інструктажі з експлуатації та супроводжують ваше придбання всіма необхідними документами.

     І не тільки!

     Адже, наші медичні техніки – фахівці з встановлення, налаштування та ремонту спеціалізованого обладнання готові надати свої послуги не тільки в день покупки та в рамках гарантійного терміну, а й після його закінчення.

     Ми передбачили все для вашої зручності та пропонуємо нашим клієнтам гнучку цінову політику, в рамках якої діють програми лояльності з вигідними системами знижок як для наших постійних оптових клієнтів, так і для роздрібних персон. Можливості оплати за готівковим та безготівковим розрахунком, а також вигідний кредит в умовах нашого інтернет – магазину.

     А також, поряд зі спеціалістами–техніками, наші менеджери служби доставки підберуть зручний для вас варіант постачання та відправлять обладнання до будь-якого куточку України та займуться його установкою.

     Ми орієнтовані на якісний сервіс та пропозицію, підходимо індивідуально до кожного нашого клієнта та будемо раді бачити вас на сторінках офіційного інтернет – магазину Компанії «Алмедика» (Харків).

Статті

16.05.2024
3D-сканування є справжнім проривом у медицині, відкриваючи нові можливості для діагностики, лікування та реабілітації пацієнтів. З його допомогою лікарі можуть отримувати більш точні та повні дан...
03.05.2022
Ходунки 一 средства реабилитации, помогающие пациенту передвигаться и поддерживать активный образ жизни. Правила подбора ходунков....

Новини

14.07.2016
Оставляйте отзыв о работе с нами и получайте деньги на свой мобильный
06.11.2014
Для проведения фотодинамической терапии
12.09.2013
Защищает оператора и продукт, помещенный в рабочую зону. Класс чистоты в рабочей зоне при эксплуатации в помещениях не ниже 5 ИСО. Назначение Шкаф предназначен для создания абактериальной ...